Meie jumalateenistus on vabakiriklikult lihtne: Jumalat ülistav ja osalejaid kaasav.

Jumalateenistused ei ole mõeldud ainult koguduse liikmetele, kõik on oodatud. Vajadusel tõlgime jumalateenistusi inglise keelde. Sellest palume teatada enne jumalateenistust.

Meie kogudus on koduks kõigile generatsioonidele, seepärast sisaldab ühiselt lauldav lauluvara väga erinevaid muusikastiile, alustades dzässist kuni klassikani, sidudes vanu kristlikke hümne ja kaasaegset ülistusmuusikat. Muusikute hulgas on mitmeid Eestis tuntuid lauljaid, pianiste ja ERSO muusikuid, samuti õppejõude.

Palvetame kogudusega kõigi soovi avaldanud inimeste vajaduste eest, sõltumata koguduse liikmelisusest. Meie veendumus Piibli õpetuse kohaselt on, et Jumala jaoks ei ole olemas ebaolulisi või “tüütuid” palveid, vaid nii nagu isa mõistab oma laste vajadusi, nii ei jäta ka meie Taevane Isa ühtki palvet vastamata.

Jumalateenistustel jagame rõõmuga oma usulisi kogemusi ja mõtteid, mis väljenduvad lühikestes sõnavõttudes või intervjuudes.

Jutluse ajaks on lastel võimalik minna pühapäevakooli tundi või lastetuppa mängima.

Koguduse majanduslike vajaduste jaoks kogutakse jumalateenistuse käigus osaleja vabatahtlikult tehtav annetus. Seda saab teha ka panagaülekandega. Kirikumaksu ega kohustuslikku summat ei ole, kuid Piibli õpetuse kohaselt mõistame, et elades materiaalses maailmas „tasuta lõunaid ei ole“.

Peale jumalateenistust on võimalik pastoritega individuaalselt vestelda ja palvetada. Kirikus on raamatunurk, kust saab osta kristlikke raamatuid ja ajakirju.

Peale jumalateenistust on avatud kohvik ja koguduse raamatukogu Tetermanni majas.

Kalju koguduse jumalateenistused nüüd otse vaadatavad ka internetis – Youtube lingi kaudu.