Reg. kood: 80212762
LHV Pank – EE947700771001540869
SEB Pank – EE141010022027616005

Aadress: Kalju tn 1, Tallinn 10414 Vaata kaardil
info@kalju.ee

Vanempastor
Tarmo Lige
502 1533
tarmo.lige@kalju.ee

Pastor
Vilver Oras
5660 7327
vilver.oras@kalju.ee

Marko Kääramees – juhatuse esimees
Lauri Koogas – aseesimees
Tarmo Lige
Vilver Oras
Joel-Rasmus Remmel
Ulvi Lahesalu
Liivi Reilson

Vanematekogu e-post: vanematekogu@kalju.ee

Muusika Tiiu Jürma, tiiu.jyrma@gmail.com ; Joel-Rasmus Remmeljoelremmel@gmail.com

Lapsed – Karin Tammkarin.tamm@kalju.ee

SotsiaaltööTähista tervenemist – Ulvi Lahesalu, 511 1274,  ulvi.lahesalu@kalju.ee

Majahoidja – Kati Remmel, 56 902 689, kati.remmel@kalju.ee

LHV Pank – EE947700771001540869
SEB Pank – EE141010022027616005

Saaja: Tallinna Kalju Baptistikogudus

NB! Pangaülekandega annetades kirjutage palun selgituse lahtrisse oma ees- ja perekonnanimi ning sõna “annetus”.
Sihtannetuse puhul lisage ka annetuse otstarve.