Kalju kogudus korraldas kogukonna päeva nimega “Terved suhted”.  Tegemist on päevaga, mil arutleme asjatundjatega olulistest ja elulistest teemadest.

Oleme valinud esimese arutelu teemaks terved suhted, sest elu avaldub suhetes enda, teiste ja ka Jumalaga. Samuti avaldub suhe väärtustes, ideedes, inimestes kui ka esemetes.

Otsime vastuseid küsimustele- kuidas mõista suhteid? Mida teha ja kuidas käituda, kui elus on rasked hetked, mil suhtlemine ei ole kerge? Kuidas mõista leina ja mida teha hingevaluga? Kuidas olla heas suhtes iseendaga?

Vaata 28.septembrist pilte SIIT.

KAVA

> Oma lugu ja elukogemust jagab meiega Tõnu Lehtsaar (psühholoogia professor), Raul Altmäe ja Liivi Laos jt.

> Notar Liivi Laos ja ettevõtja Raul Altmäe on tipp-professionaalidena elanud läbi väga raske lapse kaotuse ning “Hingesilla” tegevuste eestvedajad. TÜ professor Tõnu Lehtsaar suudab rääkida lihtsalt olulistest ja samas nii keerukatest teemadest.

> Kohal on ka Kalju baptistikoguduse pastor – endine ehitusjuht ja vanaisa Tarmo Lige , kes mõistab, kuidas suhestuvad töö, pere ja koguduse elu igapäeva pingeväljas.

> Päeva modereerib Juko-Mart Kõlar, suure pere isa ja loomeettevõtluse eestkõneleja Eestis.

> Muusika – Joel-Rasmus Remmel, Linda Kanter, Martin Kuusk, muusikute kooslus loob virtuaalse jazzmuusika abil kauneid elamusi

> Lasteprogramm – lastele, kes on valmis vanemateta olema ning koos teistega osalema mängudes, laulma, kuulama lugusid või mängima mänguplatsil.

Tule ja saa osa arutelust, mis paneb kaasa mõtlema ja lahtimõtestama suhteid.

Millal? Laupäeval, 28. september kl 11-14
Kus? Kalju kirikus Kalju tn 1/ Soo tn 29
Kellele? Uksed on kõigile avatud

Jälgi üritust Facebooki lehel.